Ta oferta pracy jest nieaktualna od 193 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 14.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla Naszego Klienta, firmy, która specjalizuje się w konstrukcji oraz budowie maszyn montażowo-testowych w branży motoryzacji poszukuję pracownika na stanowisko:

    Miasto: Wrocław
    Region: dolnośląskie

    Opis stanowiska

    • Projektowanie i prowadzenie modyfikacji maszyny
    • Wsparcie inżynierów podczas optymalizacji procesów produkcyjnych
    • Wykonywanie usprawnień linii produkcyjnych oraz maszyn
    • Wprowadzanie zmian, diagnozowanie i symulacja działania urządzeń produkcyjnych
    • Aktualizacja dokumentacji technicznej linii
    • Przygotowanie dokumentacji technicznej
    • Udział w usuwaniu awarii mechanicznych i elektrycznych maszyn produkcyjnych
    • Prace remontowe maszyn i urządzeń technologicznych
    • Wypełnianie dokumentacji związanej z przeglądami i naprawami maszyn
    • Stosowanie się do regulaminu zakładu i instrukcji BHP stosowanych w zakładach produkcyjnych naszych klientów
    • Redukowanie awarii maszyn
    • Szybkie i skuteczne usuwanie zgłaszanych awarii urządzeń i/lub maszyn,
    • Sporządzanie raportów dot. przeprowadzanych prac serwisowych,
    • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac serwisowych, kontakt z dostawcami, zamawianie i odbiór części
    • Kontrola i uruchamianie urządzeń zautomatyzowanych

    Wymagania

    • Wykształcenie średnie techniczne (mechanik maszyn/mechatronik)
    • Znajomość podstawowych standardów dotyczących zarządzania maszynami
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego
    • Dyspozycyjność i elastyczność
    • Cechy osobiste takie jak umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa, kreatywność, samodzielność i zdolność szybkiego uczenia się
    • Mile widziane uprawnienia SEP E1
    • Podstawowa wiedza z zakresu pneumatyki, hydrauliki i sensoryki
    • Dobra znajomość rysunku technicznego
    • Umiejętność i gotowość do pracy w zespole oraz podróży służbowych
    • Min. 12 miesięcy doświadczenia na stanowisku mechanika w zakładzie produkcyjnym
    • Dobra znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
    • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
    • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz CAD(lub podobne)
    • Komunikatywność i kreatywność
    • Dyspozycyjność (delegacje w Polsce i za granicą)
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    •  Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynkach międzynarodowych
    • Możliwość rozwoju zawodowego w tym szkoleń specjalistycznych
    • Możliwość rozwoju zawodowego w wielu płaszczyznach kompetencji m.in. poprzez udział w nowych projektach
    • Stabilne zatrudnienie
    • Adekwatne wynagrodzenie
    • Czas pracy - pełen etat
    • Pracę w energicznym zespole i przyjaznej atmosferze

    Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia oraz informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, spełniającymi kryteria opisane w ofercie pracy.

    Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

    Sun Sun
    Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „Aplikuj” poniżej oraz dokonując szybkiej rejestracji w systemie DPM. Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069