Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Dopiewo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 23.08.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dział Utrzymania Ruchu Mondi Poznań Sp. z o.o. z siedzibą w Dopiewie oczekuje Pani/ Pana wsparcia na stanowisku:
    Elektromechanik (m/f)

    Dołącz do Mondii rozwiń swój prawdziwy potencjał w międzynarodowej grupie z branży produkcji opakowań i papieru, zatrudniającej około 25.000 osób w 30 krajach na całym świecie. Kluczowe zakłady Grupy znajdują się w Europie Centralnej, Rosji, obu Amerykach i RPA. Jesteśmy silnie skoncentrowani na klientach. Od 1973 roku opracowujemy innowacyjne produkty.

    Twoje zadania:
    • Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń
    • Przeprowadzanie przeglądów technicznych oraz prac konserwacyjnych
    • Analiza przyczyn awarii oraz ustalanie działań prewencyjnych
    • Prowadzenie prac konserwacyjno - remontowych
    • Prace przy wdrażaniu nowych projektów
    Nasza oferta:
    • Możliwość poznania nowoczesnych technologii
    • Szansę rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej organizacji
    • Szeroki pakiet szkoleń
    • Wysokie standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony życia
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych m.in. dofinansowanie posiłków, kart Multisport, pakiety medyczne

    Twój profil:
    • Wykształcenie min. średnie o profilu elektryk/automatyk
    • Uprawnienia SEP do1kV
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Dyspozycyjność
    • Odpowiedzialność
    • Samodzielność
    • Dodatkowym atutem będzie: Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymaniu ruchu
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    Skontaktuj się!

    Dział Personalny czeka na Pani/ Pana dokumenty.
    Mondi Poznań Sp. z o.o. 62-070
    Dopiewo ul. Wyzwolenia 34/36

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)".