Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

PRACOWNICZY OŚRODEK MASZYNOWY W AUGUSTOWIE sp. z o.o.

  • Tytoniowa 4, Augustów
    Augustów, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + prowizja

Tytoniowa 4

Augustów

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka i usuwanie awarii elektrycznych i mechanicznych maszyn,

  • wykonywanie remontów i przeglądów maszyn, urządzeń i instalacji,

  • nadzorowanie sprawności technicznej maszyn,

  • prace konserwacyjne

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej zawodowe techniczne

  • znajomość zagadnień z dziedziny elektryki i mechaniki

  • uprawnienia SEP do 1 kV, bądź chęć do zdobycia takich uprawnień

  • motywacja do pracy i rozwoju osobistego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji kandydata

  • premie za dobrą pracę

  • dodatkowe świadczenia okolicznościowe

  • szkolenia, w tym szkolenie niezbędne do uzyskania uprawnień elektrycznych

O nas

Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie Sp. z o.o. to firma z długoletnią tradycją zajmująca się produkcją i sprzedażą maszyn rolniczych. Produkujemy między innymi przenośniki do zboża, rozsiewacze nawozów, separatory do ziarna, maszyny komunalne. Sprzedajemy maszyny rolnicze, a także ciągniki, części zamienne do maszyn rolniczych, oraz przyczepki samochodowe, motocykle, quady i materiały budowlane. Prowadzimy również usługi remontowe maszyn rolniczych i ciągników, oraz diagnostykę i naprawę pojazdów samochodowych.