Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik / Automatyk

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA "MLEKPOL' W GRAJEWIE

  • Sokółka

    Sokółka, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn, urządzeń i instalacji w zakresie elektrycznym, automatyki i mechaniki

  • bieżące usuwanie usterek oraz wykonywanie planowych konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji

  • prowadzenie właściwej gospodarki materiałami, narzędziami i wyposażeniem stanowiska pracy

  • praca na trzy zmiany

Nasze wymagania

  • wykształcenie - automatyk - wyższe kierunkowe (automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne); technik automatyk, elektryk lub mechanik - minimum średnie techniczne kierunkowe

  • podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania oraz automatyki

  • sumienność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole i chęć zdobywania wiedzy

Mile widziane

  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych

  • umiejętność diagnozowania usterek maszyn przemysłowych oraz konfigurowania i obsługi napędów, falowników oraz innych programowalnych urządzeń

  • uprawnienia SEP do 1kV

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • pełen pakiet socjalny

  • możliwość pracy z najnowocześniejszą technologią

  • zdobycie cennego doświadczenia

  • możliwość ciągłego rozwoju i awansu

SM MLEKPOL Twórca takich marek jak "Łaciate", "Milko" i "Mazurski Smak", a także jeden z dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie

Przewiń do profilu firmy