Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik Automatyk

CAST SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

7 5007 800 brutto / mies.
  • Długa 22
    Świebodzice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

CAST SPÓŁKA AKCYJNA

Długa 22

Świebodzice

Główne obowiązki na tym stanowisku to:

•  wykonywanie remontów maszyn i urządzeń zgodnie z dostarczoną dokumentacją lub wytycznymi.

• nadzór nad prawidłowym działaniem oraz naprawa maszyn i urządzeń.

•wykonywanie okresowej kontroli i konserwacji i oraz eliminowanie usterek występujących w pracy maszyn i urządzeń oraz instalacji pneumatycznej hali produkcyjnej.

•współpraca we wdrażaniu nowych projektów.

• czuwanie nad prawidłową dostawą zamawianych części i elementów maszyn z firm zewnętrznych.

•dbałość o stan techniczny maszyn, urządzeń pomocniczych oraz narzędzi używanych podczas pracy.

•naprawa podzespołów elektrycznych w uszkodzonych maszynach i urządzeniach oraz modernizowanie maszyn według potrzeb i zapotrzebowania.

Od kandydatów oczekujemy:

• uprawnień elektrycznych SEP E do 1 kV( warunek konieczny), mile widziane pow 1 kV

•wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego mile widziane kierunkowe

• prawa jazdy kat.B

•dyspozycyjności (dyżury domowe)

•Zaangażowania i dokładności

•Umiejętności pracy zespołowej, komunikatywności

•Przestrzegania przepisów BHP

Ważne są dla nas długofalowe relacje. Dlatego od nas otrzymujesz:

•pracę w podstawowym systemie pracy ( 6-14 od pon. do pt) ,

•ciekawą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

•merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji

•umowę o pracę (podstawa + premie regulaminowe )

•nagrody jubileuszowe

•programy motywacyjne: program poleceń do pracy

•zwrot kosztów dojazdu

•dofinansowanie obiadów

•najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy

Ogłoszenie archiwalne