Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektromechanik - Automatyk Utrzymania Ruchu

HR WISE sp. z o. o. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Niepołomice, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej,
poszukujemy pracownika na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Diagnostyka i usuwanie awarii mechanicznych/elektrycznych, w celu utrzymania ciągłości produkcji,
  • Ocena techniczna stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Optymalizacja wydajności i produktywności urządzeń,
  • Koordynowanie tworzenia i prowadzenia dokumentacji technicznej maszyn,
  • Diagnostyka uszkodzeń z zakresu podzespołów automatyki.

Jeżeli posiadasz:

  • Wykształcenia techniczne preferowane: elektryka, automatyka,
  • Doświadczenie w diagnozowaniu i usuwaniu napraw maszyn i urządzeń pod kątem elektrycznym i mechanicznym,
  • Umiejętność pracy ze schematami elektrycznymi,
  • Uprawnienia SEP do 1kV,
  • Zaangażowanie w realizowaniu powierzonych zadań,
  • Mile widziana znajomość sterowników PLC i Siemens.

W zamian możemy zagwarantować:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowa
    o pracę
  • Możliwość awansu wewnętrznego
  • Możliwość zdobycia dużego doświadczenia zawodowego
  • Motywujący system wynagrodzenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ wraz z dołączonymi poniższymi zgodami:

Oświadczam, iż zapoznałem się z RegulaminemPolityką prywatności Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu wpisania ich do prowadzonej przez HR Wise Sp. z o.o. bazy danych Kandydatów na pracowników, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV i liście motywacyjnym na rzecz potencjalnych Pracodawców w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne