Elektromechanik / Automatyk utrzymania ruchu

Bielenda Kosmetyki Naturalne S.A.

  • Polna 21, Radzymin
    Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Polna 21

Radzymin

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń,

  • Okresowe przeglądy maszyn i urządzeń,

  • Przezbrajanie i regulacje maszyn dla potrzeb produkcji,

  • Uczestnictwo w modernizacjach maszyn i urządzeń,

  • Dbałość o stan maszyn i urządzeń.

  • Opieka techniczna nad budynkiem, w tym wykonywanie drobnych napraw,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (mechanik maszyn, elektromechanik, mechatronik, automatyk, elektryk),

  • Doświadczenie w naprawach, konserwacji i obsłudze maszyn pakujących, dozujących najlepiej z branży kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej,

  • Wiedza z zakresu elektryki, mechaniki, pneumatyki,

  • Dyspozycyjność i chęć do podnoszenia kwalifikacji,

  • Gotowość do pracy 2 zmianowej,

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z automatyką przemysłową,

  • Uprawnienia eksploatacyjne G1, G2, G3 oraz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w największej i najszybciej rozwijającej się polskiej firmie kosmetycznej

  • Opiekę medyczną, kartę sportową i możliwość ubezpieczenia

  • Codzienną pracę w nowoczesnym parku maszynowym

  • Pracę w zespole pełnym przyjaznych i pomocnych ludzi

  • Dostęp do nowości kosmetycznych naszych marek

  • Uczestnictwo w branżowych wydarzeniach, konferencjach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Bielenda Kosmetyki Naturalne łączy marki z niemal wszystkich segmentów pielęgnacji. Pod naszymi skrzydłami znajdują się takie marki jak: Bielenda, Bielenda Professional, Soraya, Dermika, BodyBoom oraz SheCosmetics. Jesteśmy największą i najszybciej rozwijająca się polską firmą kosmetyczną.

Dynamicznie się rozwijamy na rynkach całego świata. Wyznajemy kluczowe dla naszych pracowników wartości – takie jak praca zespołowa, wzajemny szacunek, przyjazna atmosfera i wysoka kultura organizacji, stabilność oraz tworzenie warunków pracy, które zapewniają indywidualny rozwój i satysfakcję każdego członka naszej firmy.

Chcesz poznać nas lepiej, odwiedź stronę bielenda.pl/kariera

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Przewiń do profilu firmy