Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik - Automatyk

Socopol Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • realizacja przeglądów okresowych maszyn i urządzeń

  • bieżące naprawy, usuwanie awarii i diagnostyka maszyn produkcyjnych (głównie automatyczne maszyny pakujące

  • utrzymanie w sprawności urządzeń technologicznych oraz wyposażenia infrastruktury technicznej w zakresie automatyki przemysłowej

  • realizacja działań prewencyjnych

  • uczestniczenie w prowadzeniu oraz aktualizacji dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń

  • udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych

  • współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi serwis maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • doświadczenie, praktyki lub staż oraz chęć rozwoju w pracy na stanowisku Automatyka /Elektryka w firmie produkcyjnej

  • wykształcenie wyższe lub średnie związane z elektryką lub automatyką

  • uprawnienia SEP do 1 KV

  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki

  • znajomość dokumentacji technicznej (schematy, projekty)

  • wiedza na temat automatyzacji procesów produkcyjnych

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu czynności

  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • znajomość oprogramowania narzędziowego do sterowników przemysłowych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • interesującą pracę, możliwość rozwoju i zdobycia wiedzy w międzynarodowej organizacji,

  • benefity: opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową i inne 😊

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie podstawowe plus premię kwartalną oraz roczną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Socopol Sp. z o.o.

Międzynarodowa firma sektora „Health and Beauty” Socopol Sp. z o.o. specjalizująca się w produkcji próbek kosmetycznych, mini produktów oraz materiałów promocyjnych.

Przewiń do profilu firmy