Oferta pracy

Elektromechanik

Eltek PolandO firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Eltek Poland Sp. z o.o. należy do Eltek Group. Podstawową działalnością Eltek Group jest produkcja podzespołów dla przemysłu samochodowego i AGD. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK
Praca w systemie III-zmianowym

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako elektromechanik w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • Wykształcenie techniczne kierunkowe
  • Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki i automatyki przemysłowej
  • Umiejętność diagnozowania przyczyn usterek i awarii
  • Dokładność, dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym
  • Uprawnienia SEP E1 do 1kV będą dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Przezbrajanie maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Usuwanie bieżących usterek i awarii
  • Wykonywanie bieżących napraw i konserwacji
  • Kontrolę pracy i analizę sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Realizowanie planowanych okresowych przeglądów
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i przeglądami

Oferujemy:

  • Stałą pracę na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze + pakiet premii
  • Karty Multisport
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji
  • Kursy i szkolenia
  • Prywatna opieka medyczna
Oferty prosimy kierować korzystając z przycisku aplikowania.

Informujemy, iż dane zbierane są wyłącznie na potrzeby bieżącej rekrutacji i będą przechowywane przez okres 6 miesięcy. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania a także zażądania usunięcia danych lub zaprzestania ich przetwarzania. Wszelkie dane, które nie są konieczne do zrealizowania procesu rekrutacji, kandydat ujawnia dobrowolnie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy