Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 18.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy 26 fabryk na świecie, w Ameryce Północnej, Azji i Europie.
    W Bielsku-Białej zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Główne obowiązki:

    • Prowadzenie bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjno -technicznych
    • Usuwanie zgłoszonych i zauważonych usterek maszyn i urządzeń produkcyjno - technicznych
    • Wykonywanie okresowych przeglądów diagnostycznych istniejącego parku maszynowego
    • Dokonywanie regeneracji części i podzespołów zamiennych maszyn i urządzeń
    • Prawidłowe użytkowanie oraz wykazywanie należytej dbałości o powierzone narzędzia

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe (mechanik, elektromechanik, elektryk)
    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromechanika min. 2 lata
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu firmy Produkcyjnej
    • Znajomość instalacji pneumatycznych i hydraulicznych
    • Znajomość schematów elektrycznych
    • Posiadanie uprawnień SEP EG-1
    • Umiejętność montowania, uruchamiania, konserwacji mechanicznych układów maszyn i urządzeń
    • Systematyczność i konsekwencja w działaniu
    • Dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Umowę o pracę na pełny etat w systemie 3zmianowym
    • Możliwość przyuczenia do zawodu
    • Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
    o Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
    o Dodatkowe ubezpieczenie medyczne
    o Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
    o Dodatkowa opieka medyczna
    o Podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku
    o „Wczasy pod gruszą”
    o Dopłata do biletów miesięcznych
    o Program multisport
    o Piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin

    Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Shiloh Industries Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej pod adresem ul. Wyzwolenia 84, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy KRS za numerem 0000283580 o kapitale zakładowym 25.054.000,00 zł, nadanym Numerem Identyfikacji Podatkowej PL9372528050 oraz numerem REGON 240660070 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 24 miesięcy.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Nie sprzedajemy Twoich danych osobowych innym podmiotom.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected] .