Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

Farm Frites Poland Dwa UsługiO firmie

  • Bobrowniki (pow. słupski)

    Bobrowniki (pow. słupski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn rolniczych oraz pozostałych urządzeń zakładowych

  • podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy

  • realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń

  • usuwanie bieżących awarii w terenie oraz na terenie warsztatu

  • ścisła współpraca z operatorami maszyn rolniczych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne

  • znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki, mechaniki, pneumatyki i budowy maszyn

  • uprawnienia SEP do 1kV (E)

  • prawo jazdy kat. B, mile widziane B+E

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (w sezonie praca w godzinach nocnych) oraz gotowość do dyżurów

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia, kursy, wymianę wiedzy i doświadczeń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Farm Frites Poland Dwa Usługi

Farm Frites Poland Dwa Usługi Sp. z o.o.

to firma istniejąca na polskim rynku od 1993 roku.

Jesteśmy producentem odmian ziemniaków przeznaczonych do produkcji frytek, płatków i placków ziemniaczanych dla takich marek jak McDonald’s, Farm Frites i Aviko.

Przewiń do profilu firmy