Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

Bista Standard Sp. z o.o.O firmie

Bista Standard Sp. z o.o.

Smoleńska 29

Bydgoszcz

BISTA STANDARD Sp. z o.o. powstała w 2003 roku i jest wiodącym producentem w sektorze artykułów tytoniowych na świecie. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas produkty były najwyższej jakości. Nie byłoby to możliwe bez naszych pracowników, dlatego staramy się o jak najlepsze warunki zatrudnienia.

Przyjdź i przekonaj się sam!

ZATRUDNIMY
ELEKTROMECHANIKA

Mamy dla Ciebie:

  • umowę o pracę w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kafeterię szkoleń
  • możliwość rozwoju
  • ubezpieczenie grupowe
  • pracę w nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej
  • pracę z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w obszarze produkcji

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • naprawy, przeglądy i modernizacje maszyn produkcyjnych
  • rozwijanie i wdrażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • kontrola przebiegu pracy urządzeń i instalacji
  • diagnoza awarii urządzeń i usuwanie ich
  • realizacja prac remontowych
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • współpraca w tworzeniu, instalowaniu i weryfikowaniu oprogramowania sterującego (Parker, Simens)

Doświadczenie i umiejętności, których oczekujemy:

  • wykształcenie techniczne min. średnie o profilu: elektromechanicznym lub pokrewnym
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i elektroniki
  • znajomość dokumentacji technicznej i umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu lub serwisie maszyn produkcyjnych
  • uprawnienia SEP do 1 kV

Prześlij swoje CV klikając w przycisk APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne