Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

SH Job Partners s.r.o.

  • Ostrava, Czechy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż wyposażenia elektrycznego w wagonach i łączenie poszczególnych jednostek

  • podłączanie rozdzielnicy, pulpitów sterowniczych, transformatorów oraz przekształtników

  • wszystkie prace wykonywane są zgodnie z wykresami, schematami elektrycznymi, instrukcjami i procedurami technologicznymi

Nasze wymagania

  • ukończony egzamin zawodowy z dziedziny elektryka bądź doświadczenie w zawodzie

  • certyfikat kwalifikacji zawodowych – przynajmniej kwalifikacja ELE 02.

  • konieczna znajomość dokumentacji rysunkowej/wykresowej

  • samodzielność, sprawność manualna

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • znajomość języka czeskiego

Mile widziane

  • posiadanie kwalifikacji zgodnie z czeskim rozporządzeniem 50/1978 Dz. U.,§5

  • posiadanie kwalifikacji zgodnie z czeskim rozporządzeniem 100/1995 Dz. U.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę, cały etat

  • wolne weekendy

  • możliwe zakwaterowanie

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

  • stały termin wypłaty

  • 215-250 CZK/h netto