Oferta pracy

Elektromechanik

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w pełnej gotowości eksploatacyjnej,

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń,

  • wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń według ustalonych harmonogramów,

  • prowadzenie dokumentacji napraw i przeglądów technicznych maszyn i urządzeń.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu,

  • umiejętność korzystania z narzędzi elektrycznych i ręcznych,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, rysunku technicznego,

  • aktualne uprawnienia SEP.

Mile widziane

  • znajomość automatyki oraz sterowników PLC,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • system premiowy,

  • szkolenia wewnętrzne,

  • pakiet świadczeń pozapłacowych,

  • możliwość dalszego rozwoju i awansu.