Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie fizycznych prac elektromechanicznych w ramach remontów profilaktycznych, przeglądów i konserwacji urządzeń i instalacji przemysłowych

  • bieżące regulacje, diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń i instalacji przemysłowych

  • przezbrajanie maszyn produkcyjnych zgodnie z planem produkcji

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osób, które posiadają:

  • uprawnienia SEP E1 do 1kV

  • mile widziane min. 2 lata na podobnym stanowisku

  • wysoką kulturę techniczną

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • zdolności manualne

  • Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • znajomość podstaw automatyki przemysłowej

  • umiejętności spawania i obróbki skrawaniem

  • komunikatywność

Mile widziane

  • mile widziane umiejętności spawalnicze

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio pod firmą klienta

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • premie

Sanpro Synergy to zespół ludzi zajmujących się outsourcingiem usług HR w obszarze przemysłu, logistyki dla branży spożywczej proponując naszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management

Przewiń do profilu firmy