Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy włoskim koncernem, działającym od ponad 50 lat, dostarczamy systemy hamulcowe do wszelkich typów samochodów oraz motocykli. Brembo obecne jest w 19 krajach na świecie, a od prawie 20 lat istniejemy także w Polsce.

    W czterech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudniamy ponad 2000 osób.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

    ELEKTROMECHANIK
    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • zapewnienie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych;
    • dokonywanie napraw interwencyjnych i prewencyjnych;
    • okresowe przeglądy maszyn i urządzeń;
    • współpracę z zewnętrznymi firmami serwisowymi;
    • planowanie i zamawianie części zamiennych;

    OCZEKUJEMY:

    • wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane: mechanik/elektryk);
    • kwalifikacje poparte minimum 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
    • znajomość z zakresu mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki, układów sterowania lub elektryki;
    • uprawnienia SEP, uprawnienia spawalnicze, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i hydraulicznych oraz schematów elektrycznych;
    • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych;

    OFERUJEMY

    • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat;
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia;
    • coroczny system podwyżek wynagrodzeń;
    • pakiet benefitów: system premii rocznych, system nagród KAIZEN, możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej;
    • pakiet socjalny: bony żywnościowe dla pracowników, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną za 1 zł, wczasy pod gruszą, bony i paczki świąteczne, karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny, dofinansowanie do kolonii dla dzieci;
    • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków);

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym, za pomocą przycisku aplikuj.

    Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Klauzula informacyjna dla kandydata w procesie rekrutacji do Brembo Poland Sp.z o.o.

    1. Administratorem danych jest Brembo Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, ul. Roździeńskiego 13
    2. Inspektor Ochrony Danych Osobowych jest dostępny pod adresem email: [email protected]
    3. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.  Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
    4. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
    5. Przysługuje Pani/Panu prawo  dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do wycofania zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność  z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    7. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez sześć miesięcy od dnia przesłania CV.
    8. Za odrębną zgodą kandydatów w okresie 2 lat od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
    9. Dane osobowe kandydatów nie będą  podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
    10. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
      Wyrażam zgodę  na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Brembo Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej  przy ul. Roździeńskiego 13  na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
    11. Jeśli wyraża Pan/Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
      Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Brembo Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej  przy ul. Roździeńskiego 13   na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.