Elektromechanik, diagnosta (Autoryzowany Serwis Volkswagen, Skoda i Seat)

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.O firmie

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.

Gnieźnieńska 43a

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie kompleksowej diagnostyki pojazdów,

  • Naprawianie samochodów w zakresie elektryki i elektroniki samochodowej

  • Praca na urządzeniach diagnostycznych

  • Znajomość standardów importerskich Grupy VW będzie dodatkowym atutem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w diagnozie i naprawie samochodów w zakresie mechaniki lub elektromechaniki,

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,

  • Znajomość czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi,

  • Mile widziana znajomości obsługi komputera i urządzeń diagnostycznych

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • przyjazna atmosfera i dodatkowe świadczenia socjalne

Autoryzowany Serwis Volkswagen, Skoda i Seat

W związku z ciągłym wzrostem sprzedaży i obsługi serwisowej pilnie poszukujemy kandydatów na stanowiska: Pracownik Myjni Samochodów Nowych i Używanych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje