Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik Diagnosta

Puławska 516 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych i elektronicznych

  • Rozwiązywanie problemów technicznych w samochodach

  • Obsługa programów diagnostycznych

  • Przestrzeganie procedur i postępowanie zgodnie ze standardami Importerów

  • Kontakt z działem wsparcia technicznego producenta

  • Dbanie o swoje stanowisko pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Diagnosta / Elektromechanik

  • Praktyczna i teoretyczna wiedzy z zakresu elektroniki i mechaniki samochodowej oraz eksploatacji pojazdów samochodowych oraz zasad działania zespołów i systemów w nich spotykanych

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym obsługę urządzeń diagnostycznych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, rzetelność i dokładność

  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w rozwijającej się firmie

  • Szkolenia Importerów

  • Współpracę w miłej atmosferze, w sympatycznym zespole

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy oparty o wyniki

  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku

Centrum Motoryzacji Puławska 516 to miejsce wyjątkowe, ponieważ specjalizuje się w obsłudze technicznej azjatyckich marek. Posiadamy autoryzacje serwisowe: Hyundai, Mazda oraz Isuzu.

Drugim filarem naszej działalności jest autoryzowana sprzedaż kultowych amerykańskich marek Dodge i RAM. U nas usłyszysz warkot benzynowych silników V8, a nawet trafisz na zlot amcarów.

Nie jesteśmy korporacją. Mamy zgrany zespół ekspertów i pasjonatów. Trzymamy się procedur i zasad. Cieszy nas ciągła poprawa jakości i wyników. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klientów, a naszym celem ich pozytywne komentarze i polecanie znajomym.

Jeśli lubisz lubić swoją pracę, dbasz o szczegóły, jesteś odpowiedzialny i często uśmiechnięty, to świetnie odnajdziesz się na Puławskiej 516!

Zapraszamy Cię do nas.

• FB i IG: @dodgewarszawa

• YT: @dodgewarszawaTV

• www.pulawska516.com

Przewiń do profilu firmy