Elektromechanik do zakładu produkcyjnego

PAM-FOLIE SP. Z O.O.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Firma PAM-FOLIE SP. Z O.O. oferująca trwałe i odznaczające się wysoką jakością worki na odpady, umożliwiające ich właściwą segregację, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń
  • naprawy, konserwacje maszyn produkcyjnych
  • usprawnienia i optymalizacja pracy maszyn produkcyjnych
  • analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • znajomość układów mechaniki, automatyki i pneumatyki
  • spawanie
  • mile widziane uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych Gr. 1 (co najmniej do 1 kV)
  • samodzielność i dokładność
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego i osobistego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • regularne i pewne wynagrodzenie
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy