Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

ALPHA TECHNOLOGY sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Jagiellońska 43B, Dobczyce
    Dobczyce, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:I zmiana 6:00-14:00, II zmiana 14:00-22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Jagiellońska 43B

Dobczyce

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie awarii urządzeń, maszyn i linii produkcyjnych (elektrycznych i mechanicznych),

  • wykonywanie prac naprawczych, modernizacji i remontów środków produkcyjnych,

  • prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów,

  • systematyczne kontrolowanie prawidłowości pracy nadzorowanych maszyn wtryskowych i urządzeń produkcyjnych,

  • kontrola czystości filtrów w suszarkach,

  • pomoc przy przezbrajaniu form wtryskowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: minimum zawodowe w kierunku elektryk , elektromechanik,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu oraz posiadanie uprawnień SEP.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość odbycia szkoleń, podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • udział w realizacji innowacyjnych projektów i styczność z najnowszymi technologiami,

  • pakiet socjalny, m.in. bilety do teatru, Aquaparku, paczki i bony okolicznościowe (Wielkanoc, Boże Narodzenie, dzień dziecka, Mikołajki),

  • atrakcyjne ubezpieczenia grupowe,

  • profesjonalne środowisko pracy i możliwość ciągłego doskonalenia się poprzez szkolenia,

  • preferencyjne pożyczki mieszkaniowo-remontowe,

  • dofinansowanie do wyjazdów zorganizowanych dla dzieci.

O nas

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych współpracuje z klientami w zakresie projektowania i produkcji zaawansowanych wyrobów z tworzyw sztucznych dla branży motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, budowlanej i innych.

Nasz park maszynowy to 40 najnowocześniejszych w swojej klasie wtryskarek od 50 do 1300 ton, wśród nich wtryskarki elektryczne, dwu-kompotentowe, do wtrysku z gazem i rozdmuchu, a także urządzenia laboratoryjne, montażowe i dekoracyjne.

Wykonujemy wyroby zarówno z tworzyw podstawowych, modyfikowanych jak

i termoplastycznych takich jak: PA6, PC, POM, ABS, PTU, PP, PE.

Nasze innowacyjne rozwiązania technologiczne decydują o przewadze nad konkurencją w zakresie jakości i bezpieczeństwa wyrobów, precyzji i powtarzalności, ekonomii produkcji, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz wpływu na środowisko.