Oferta pracy

Elektromechanik

Nałęczów Zdrój sp. z o.o.

35

Drzewce (pow. puławski)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac elektrycznych i mechanicznych w zainstalowanych urządzeniach

  • przeprowadzanie planowanych konserwacji, przeglądów i remontów oraz działań profilaktycznych mających zapobiegać występowaniu awarii

  • codzienna analiza i nadzór pracy maszyn i urządzeń oraz monitorowanie ich sprawności

  • analiza schematów elektrycznych i mechanicznych

  • raportowanie wykonanych czynności

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • posiadanie uprawnień SEP kat E do 1 kV

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

  • chęć do nauki oraz pasja i zainteresowanie urządzeniami technicznymi

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym

  • stałe wynagrodzenie z dodatkami płacowymi

  • pracę z dostępem do jednego z najbardziej nowoczesnych parków maszynowych

  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i rozwoju

  • przyjazną atmosferę pracy, w wyjątkowym otoczeniu uzdrowiskowej miejscowości

  • atrakcyjny pakiet benefitów