Logo Pracuj.pl

Elektromechanik (Dział Utrzymania Ruchu)

Adamed Pharma S.A.O firmie

Adamed Pharma S.A.

Szkolna 33

Ksawerów (pow. pabianicki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń produkcyjnych,
  • Dokonywanie napraw prewencyjnych i interwencyjnych, przeglądów okresowych oraz modyfikacje w układach mechanicznych i elektrycznych,
  • Prowadzenie szkoleń doskonalących dla pozostałych pracowników w obszarze Operacyjnym,
  • Prowadzenie rejestru zdarzeń awaryjnych wraz z analizą wystąpienia awarii; raportowanie do przełożonych,
  • Wykonywanie montażu, podłączeń oraz uruchamianie nowych urządzeń i typowanie części zamiennych.

Nasze wymagania

  • Znajomość od strony praktycznej zagadnień związanych z mechaniką i automatyką przemysłową,
  • Znajomość rysunku technicznego, czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej,
  • Znajomość działania systemów pneumatyki i hydrauliki przemysłowej,
  • Mile widziane uprawnienia SEP,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Premię kwartalną,
  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia),
  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia),
  • Transport pracowniczy z Łodzi, Zduńskiej Woli i Łasku,
  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne),
  • Kartę lunchową za brak absencji.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • Premia kwartalna

Elektromechanik (Dział Utrzymania Ruchu), Szkolna 33, Ksawerów (pow. pabianicki)