Oferta pracy

Elektromechanik (Dział Utrzymania Ruchu)

Adamed Pharma S.A.

Szkolna 33

Ksawerów (pow. pabianicki)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń produkcyjnych,

  • Dokonywanie napraw prewencyjnych i interwencyjnych, przeglądów okresowych oraz modyfikacje w układach mechanicznych i elektrycznych,

  • Prowadzenie szkoleń doskonalących dla pozostałych pracowników w obszarze Operacyjnym,

  • Prowadzenie rejestru zdarzeń awaryjnych wraz z analizą wystąpienia awarii; raportowanie do przełożonych,

  • Wykonywanie montażu, podłączeń oraz uruchamianie nowych urządzeń i typowanie części zamiennych.

Nasze wymagania

  • Znajomość od strony praktycznej zagadnień związanych z mechaniką i automatyką przemysłową,

  • Znajomość rysunku technicznego, czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej,

  • Znajomość działania systemów pneumatyki i hydrauliki przemysłowej,

  • Mile widziane uprawnienia SEP,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Premię kwartalną,

  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia),

  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia),

  • Transport pracowniczy z Łodzi, Zduńskiej Woli i Łasku,

  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne),

  • Kartę lunchową za brak absencji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • Premia kwartalna

Tak się u nas pracuje