Oferta pracy

Elektromechanik - Dział Utrzymania Ruchu

IRON FORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

IRON FORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Macieja Wilczka 6

Zabrze

Twój zakres obowiązków

Iron Force Poland Sp. z o.o., międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej, zlokalizowana w nowo powstałej fabryce w Zabrzu, poszukuje do swojego zespołu dynamicznych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko: Elektromechanik – Dział Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków:

Zapewnienie ciągłości ruchu maszyn, urządzeń oraz instalacji, poprzez:

• Przeprowadzanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z planem przeglądów, konserwacji, napraw maszyn, urządzeń oraz instalacji

• Ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego

• Usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń

• Prowadzenie dokumentacji napraw i przeglądów maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra obsługa komputera w tym MS Office

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki i pneumatyki

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi oraz elektrycznymi

  • Uprawnienia SEP

  • Znajomość budowy maszyn produkcyjnych, ich eksploatacji i konserwacji

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość analizy przyczyn i 5Why

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju kompetencji w międzynarodowej firmie z branży Automotive

  • Udział w międzynarodowych zespołach projektowych

  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz ubezpieczenie grupowe

  • Przyjazną atmosferę

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.