Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik / Elektromonter

SSE Polska Sp. z o.o.

  • Słotwina (pow. świdnicki)

    Słotwina (pow. świdnicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Naprawianie, konserwacja i serwisowanie maszyn oraz urządzeń należących do firmy

  • Dokonywanie regulacji, kontroli i oceny stopnia zużycia podzespołów i układów elektrycznych

  • Montaż i serwis urządzeń elektrycznych niezbędnych przy wytwarzaniu i eksploatacji maszyn

  • Czytanie instrukcji i rysunków technicznych

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami

  • Rozwiązywanie problemów oraz wykrywanie i usuwanie usterek;

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Doświadczenie przy naprawie maszyn

  • Teoretyczna i praktyczna wiedza z dziedziny budowy i eksploatacji maszyn

  • Gotowość na interwencyjną pracę w terenie w razie potrzeby

  • Wykształcenie o profilu elektromechanika, elektryka lub pokrewne;

  • Kreatywność oraz zdolność myślenia analitycznego i koncepcyjnego;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość obsługi narzędzi diagnostycznych

  • Uprawnienia elektryczne SEP oraz do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę pełna wyzwań w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Miłą atmosferę pracy;

  • Opiekę medyczną;

  • Stabilne wynagrodzenie oraz dobre warunki pracy;

  • Praca zespołowa w dobrej atmosferze;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

W razie pytań prośba o kontakt: Tel. 603808349 lub 713904090

SSE Polska Sp. z o.o. z kapitałem zagranicznym, jedna z największych w Polsce dostawców materiałów wybuchowych i środków strzałowych. Specjalizuje się również w wykonywaniu kompleksowych usług wiertniczo-strzałowych w kopalniach odkrywkowych na terenie całej Polski, poszukuje osoby na stanowisko: Elektromechanik / Elektromonter

Przewiń do profilu firmy