Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik / elektronik – diagnosta pojazdów ciężarowych

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Skrajna 80A, Kielce, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • 02.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, będąca wiodącym producentem urządzeń do całorocznego utrzymania dróg, należąca do międzynarodowego Holdingu poszukuje osób chętnych do podjęcia zatrudnienia na stanowisku:

    Opis stanowiska pracy:

    • Diagnostyka usterek oraz szybkie rozwiązywanie problemów zgodnie z przyjętymi standardami i specyfikacją techniczną pojazdów,
    • Obsługa mierników i innych urządzeń diagnostycznych
    • Kontrola stanu technicznego układów elektrycznych i elektronicznych podwozi
    • Kontrola stanu technicznego zespołów mechanicznych, układów zawieszenia itp.
    • Kontrola stanu technicznego układów pneumatyki
    • Naprawy mechaniczne silników, skrzyń biegów i innych podzespołów mechanicznych
    • Usuwanie usterek systemów elektrycznych i elektronicznych zgodnie ze schematami instalacji
    • Serwisowanie, naprawa i modernizacja istniejących układów hydraulicznych

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe, zawodowe lub średnie,
    • Doświadczenie w pracy z programami diagnostycznymi dla pojazdów ciężarowych,
    • Doświadczenie w obsłudze i naprawach pojazdów ciężarowych/osobowych min 2 lata,
    • Umiejętność naprawy systemów mechanicznych, elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych,
    • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych,
    • Zaangażowanie i chęć rozwoju, własna motywacja do rozwiązywania problemów diagnostycznych
    • Dyspozycyjność i bardzo dobra organizacja pracy,
    • Niezależność oraz umiejętność systematycznej pracy
    • Dbałość o wysoką jakość napraw i usług serwisowych
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic
    • Czynne prawo jazdy kat. B oraz kat. C – dodatkowy atut

    Oferujemy:

    • Cykliczne szkolenia branżowe z zakresu wykonywanej pracy
    • Płaca adekwatna do posiadanych umiejętności
    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Opieka medyczna
    • Liczne świadczenia socjalne

    Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie aplikacji zawierających CV, list motywacyjny, kopię dyplomu ukończenia studiów, ewentualnie inne świadectwa potwierdzające kwalifikacje za pomocą przycisku Aplikuj lub o kontakt telefoniczny: 41/3652107 lub 41/3652147 albo osobisty codziennie w godzinach od 8:00 do 15:00.

    Osoby aplikujące, prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.
    z siedzibą w Kielcach (25-650) przy ul. Skrajnej 80A na potrzeby ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”
    „Administratorem Twoich danych osobowych jest Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach (25-650) przy ul. Skrajnej 80A (dalej AEBI).
    W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane?
    Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego.
    Podstawą prawną przetwarzania przez AEBI Twoich danych osobowych w tym celu w zakresie danych osobowych wskazanym w art. 22¹ Kodeksu Pracy jest art. 6 ust. 1 lit. „c” RODO.
    Podanie danych osobowych w zakresie szerszym niż przewidzianym w Kodeksie pracy oznacza wyrażenie zgody przez Kandydata na przetwarzanie tych danych osobowych, która może zostać w każdym momencie wycofana. Odwołanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem (art. 6 ust. 1 lit. „a” RODO).
    Jeżeli w dokumentach aplikacyjnych zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, podstawą prawną ich przetwarzania jest wyrażona przez Ciebie zgoda, tj. art. 9 ust. 2 lit. a RODO. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Podstawą prawną przetwarzania przez AEBI Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego jest również prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, który polega na zabezpieczeniu AEBI przed ewentualnymi zarzutami oraz w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń. Prawnie uzasadniony interes administratora polega także na sprawdzeniu Twoich umiejętności i zdolności potrzebnych do pracy na określonym w ogłoszeniu stanowisku.

    AEBI będzie przetwarzało Twoje dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeśli wyrazisz na to zgodę. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. „a” RODO).

    Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.
    AEBI będzie przekazywać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz AEBI.
    Ponadto AEBI będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, o ile taki obowiązek wynikać będzie z przepisów prawa.
    Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.

    Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?
    AEBI będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu związanym z przeprowadzeniem obecnej rekrutacji do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział i dla celów archiwizacyjnych, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku od dnia złożenia aplikacji.

    W przypadku wyrażonej przez Ciebie zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Twoje dane będą przetwarzane do momentu odwołania przez Ciebie Twojej zgody, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia złożenia aplikacji.

    Jakie masz prawa?
    Przysługuje Ci prawo do:
    • dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu;
    • sprostowania swoich nieprawidłowych danych;
    • żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO;
    • żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO;
    • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO;
    • przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany.
    Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz wnieść skargę do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, Warszawa).
    Kontakt
    Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami:
    Inspektor Ochrony Danych: Łukasz Onysyk
    Tel.: 22 211 18 60, E-mail: [email protected]
    Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach (25-650) przy ul. Skrajnej 80A”