Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik / Elektryk

b+m Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż szaf elektrycznych

  • Montaż urządzeń lakierniczych montowanych wstępnie w siedzibie firmy a następnie u klienta

  • Serwis urządzeń mechanicznych i elektrycznych u klientów

  • Przeglądy i remonty linii produkcyjnych

Nasze wymagania

  • ukończone kształcenie zawodowe z zakresu elektryki, mechaniki, mechatroniki lub elektromechaniki

  • znajomość układów elektrycznych, mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych

  • minimum roczne doświadczenie na podobny stanowisku

  • prawo jazdy

  • gotowość do wyjazdów na delegacje w kraju i za granicę

  • miejsce zamieszkania Bielsko-Biała lub okolice

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • dyspozycyjności, zaangażowania, samodzielności

To oferujemy

  • interesującą i odpowiedzialną prace w renomowanej firmie

  • wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia

  • pracę w młodym i ambitnym zespole

  • specjalistyczne szkolenia wewnętrzne

  • konkurencyjne wynagrodzenie

b+m Polska Sp. z o.o.

Firma b+m Polska Sp. z o.o.

Posiada nowoczesną strukturę i dynamizm, a posiadane doświadczenie jest gwarancją profesjonalizmu kadry i wysokiej jakości wyrobów.

Przewiń do profilu firmy

Doceniamy pomysły ...

Doceniamy zaangażowanie...

Docenimy twoją pracę..."

Chcesz wiedzieć co możemy Ci zaproponować zaaplikuj na poniższy adres

wpisując na kopercie lub w temacie maila ELEKTROMECHANIK / ELEKTRYK:

ul. T. Regera 101

43-382 Bielsko-Biała