Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik - Elektryk

"CALFROST" sp. z o.o.

  • Wrocławska 31, Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wrocławska 31

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • Praca na stanowisku Elektromechanik - Elektryk

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (kierunek elektryka, elektromechanika, mechanika maszyn)

  • znajomość budowy maszyn

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową i katalogami części zamiennych

  • minimum czteroletni staż pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych

  • uprawnienia min. 1KW

  • sumienne i rzetelne wykonywanie obowiązków

  • wykonywanie konserwacji i napraw maszyn

  • diagnostyka i uruchamianie maszyn

  • napraw maszyn i usuwanie awarii

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Zdobywanie nowych doświadczeń oraz poznanie innowacyjnych rozwiązań

  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole ludzi nastawionych na współpracę

  • Premie uznaniowe

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • dodatkowo płatne nadgodziny

  • pracę lekką fizycznie (lekkie przewody i urządzenia)