Elektromechanik - Fabryka Silników Elektrycznych

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-02-09
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2018-03-11)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Elektromechanik
(Fabryka Silników Elektrycznych)
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
W związku z rozwojem naszych zakładów poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektromechanika. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie w ruchu maszyn oraz zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych.

Zadania:

  • Zagwarantowanie wysokiej sprawności i efektywności napraw maszyn oraz urządzeń przy uwzględnieniu warunków bezpieczeństwa i ergonomii;
  • Usuwanie bieżących awarii, konserwacja, naprawa oraz okresowe przeglądy prewencyjne maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Obsługa procesów: magazynu części zamiennych i kalibracji narządzi;
  • Udział w projektach - usprawnianiu maszyn i procesów produkcyjnych;
  • Współudział przy tworzeniu instrukcji przeglądowych;
  • Nadzór nad pracami prowadzonymi przez firmy zewnętrzne;
  • Praca z dokumentacją techniczną – czytanie rysunków mechanicznych, schematów elektrycznych hydraulicznych i pneumatycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze techniczne: mechanika, elektryka, automatyka;
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu w zakładzie przemysłowym – będzie dodatkowym atutem;
  • Obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
  • Posiadanie uprawnień UDT obsługi urządzeń dźwigowych, transportu bliskiego, SEP (eksploatacja, dozór do 15 kV) będzie dodatkowym atutem;
  • Wielozadaniowość;
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Dokładność, sumienność oraz samodzielność;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Interesujacą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".