Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik - Fabryka Silników Elektrycznych

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • Specjalista
  • 09.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Elektromechanik
    (Fabryka Silników Elektrycznych)
    Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
    W związku z rozwojem naszych zakładów poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektromechanika. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie w ruchu maszyn oraz zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych.

    Zadania:

    • Zagwarantowanie wysokiej sprawności i efektywności napraw maszyn oraz urządzeń przy uwzględnieniu warunków bezpieczeństwa i ergonomii;
    • Usuwanie bieżących awarii, konserwacja, naprawa oraz okresowe przeglądy prewencyjne maszyn i urządzeń produkcyjnych;
    • Obsługa procesów: magazynu części zamiennych i kalibracji narządzi;
    • Udział w projektach - usprawnianiu maszyn i procesów produkcyjnych;
    • Współudział przy tworzeniu instrukcji przeglądowych;
    • Nadzór nad pracami prowadzonymi przez firmy zewnętrzne;
    • Praca z dokumentacją techniczną – czytanie rysunków mechanicznych, schematów elektrycznych hydraulicznych i pneumatycznych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum zasadnicze techniczne: mechanika, elektryka, automatyka;
    • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu w zakładzie przemysłowym – będzie dodatkowym atutem;
    • Obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
    • Posiadanie uprawnień UDT obsługi urządzeń dźwigowych, transportu bliskiego, SEP (eksploatacja, dozór do 15 kV) będzie dodatkowym atutem;
    • Wielozadaniowość;
    • Podstawowa znajomość języka angielskiego;
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
    • Dokładność, sumienność oraz samodzielność;
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • Interesujacą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
    • Miłą atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".