Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o.

  • Platynowa 19/21, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Platynowa 19/21

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie i naprawa układów elektrycznych i elektronicznych w autobusach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe o profilu elektromechanicznym,

  • doświadczenie w zawodzie elektromechanika lub elektryka samochodowego,

  • umiejętności obsługi komputera w zakresie korzystania z dokumentacji technicznej oraz narzędzi diagnostycznych.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w przedsiębiorstwie o stabilnej pozycji rynkowej,

  • pracę w zgranym zespole z miłą atmosferą,

  • pomoc w adaptacji do napraw autobusów,

  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień oraz udziału w szkoleniach rozwijających posiadane umiejętności,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie,

  • bilet wolnej jazdy komunikacją miejską organizowaną przez ZKM Gdynia,

  • możliwość ubezpieczenia grupowego.

O nas

Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Spółka z o.o. w Gdyni jest firmą ze 100 % udziałem Gminy Miasta Gdyni. Świadczy usługi usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego mieszkańców Gdyni i gmin ościennych. Zatrudnia około 260 pracowników. Firma ma ugruntowaną pozycję rynkową. Od ponad 25 lat świadczy usługi przewozów pasażerskich na rzecz Miasta Gdyni nieustannie podnosząc jakość świadczonych przewozów. Spółka dysponuje nowoczesnym taborem autobusowym oraz specjalistycznym warsztatem techniczno-naprawczym, wyposażonym w wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i naprawczy. Naprawy, remonty bieżące i gwarancyjne, wykonywane są na terenie Spółki. Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. posiada autoryzację serwisową autobusów firmy Solaris Bus & Coach. Spółka obsługuje w tym zakresie rejon Polski Północnej w obrębie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.