Elektromechanik

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

  • Innowacyjna 4, Głogów Małopolski
    Głogów Małopolski, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Innowacyjna 4

Głogów Małopolski

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń technologicznych poprzez realizację planów prewencyjnych;

  • Bieżąca kontrola procesów i konserwacja urządzeń;

  • Usuwanie awarii na liniach produkcyjnych i urządzeniach technicznych wtryskarki, linie montażowe;

  • Przezbrajanie linii oraz udział w pracach modernizacyjnych;

  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych;

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej;

  • Przygotowywanie raportów i analiz.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektromechanika, budowa maszyn, automatyka);

  • 2-letnie doświadczenie w pracy o zbliżonym zakresie obowiązków;

  • Teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu automatyki;

  • Doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC (obsługa i programowanie sterowników), serwonapędami i falownikami (opcjonalnie, dodatkowy atut);

  • Specjalistyczna wiedza z zakresu pneumatyki (elektrozawory, siłowniki) i hydrauliki (elektrozawory, siłowniki, hydraulika logiczna);

  • Praktyczna znajomość maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych;

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (czytanie schematów elektrycznych i mechanicznych);

  • Umiejętność pracy w zespole i konsekwentnego rozwiązywania problemów;

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym;

  • Aktualne uprawnienia SEP do 1 kV E.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Pakiet szkoleń i działań rozwojowych;

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi