Oferta pracy

Elektromechanik

DHL Parcel

  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Godziny pracy:6.00-14.00, 14.00 – 22.00, 22.00 – 6.00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

DHL Parcel

Komornicka 1

Głuchowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • naprawa i konserwacja urządzeń technicznych w naszej jednostce,

  • zapewnienie prawidłowego działania automatycznego sortera paczek, opartego o nowoczesne elementy automatyki i mechaniki.

Nasze wymagania

  • minimum średnie wykształcenie o kierunku: elektryka, automatyka, mechanika lub pokrewne,

  • umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,

  • uprawnienia SEP typu E do 1 kV, w przypadku braku uprawnień skierujemy na specjalistyczny kurs.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego oraz systemów transportowo-przenośnikowych taśmowych oraz podstaw pracy z falownikami.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • coroczną podwyżkę (uzależnioną od wyników finansowych firmy i indywidualnej oceny rocznej)

  • pakiet opieki medycznej lub ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • DHLowe szanse na rozwój:

  • w 2021 roku ok. 12 % Pracowników awansowało dzięki rekrutacjom wewnętrznym oraz w ramach ścieżek karier

  • posiadamy 24 autorskie szkolenia wewnętrzne oraz narzędzia wspierające Cię w planowaniu rozwoju

  • osoby z najwyższym potencjałem są włączane do Programu Talenty

  • ucz się języka angielskiego lub niemieckiego na platformie E-TUTOR na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dodatek świąteczny do 1250 zł brutto

  • wczasy pod gruszą do 850 zł brutto

  • zniżki na przesyłki DHL

  • konkursy dla Pracowników

  • nagrody jubileuszowe

  • prezenty z okazji narodzin dziecka

  • stypendia dla dzieci

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • program poleceń

  • inicjatywy dobroczynne