Oferta pracy

Elektromechanik

Vetoquinol BiowetO firmie

Vetoquinol Biowet

Kosynierów Gdyńskich 13/14

Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy międzynarodową firmą farmaceutyczną, której misją jest dbanie o zdrowie zwierząt i ludzi. Wyróżniamy się innowacyjnymi produktami i serwisami dopasowanymi do potrzeb naszych klientów: lekarzy weterynarii, hodowców i właścicieli zwierząt. Działamy na terenie 27 krajów, a wszystkich nas łączą trzy wartości: zaufanie, podejmowanie wyzwań i współpraca.

ELEKTROMECHANIK

Oczekiwania:

  • jesteśmy otwarci zarówno na kandydatów
    z doświadczeniem zawodowym jak i absolwentów
  • wykształcenie średnie lub zawodowe w zakresie:
    mechatroniki, elektromechaniki, automatyki mechaniki,
    elektroniki i chęć rozwijania swoich kompetencji
    w tym obszarze
  • zaangażowanie i zainteresowanie zagadnieniami z dziedziny
    elektryki i mechaniki
  • odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość układów PLC (Siemens) oraz uprawnienia SEP do 1kV

Główne zadania:

  • nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • realizowanie przeglądów technicznych, konserwacji, napraw i remontów maszyn i urządzeń,
  • usuwanie awarii i usterek maszyn, urządzeń, instalacji oraz układów sterowania
  • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn
  • usuwanie awarii oraz działania prewencyjne na liniach produkcyjnych
  • dbanie o poprawne funkcjonowanie układów elektrycznych na terenie zakładu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (system 2 zmianowy)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wsparcie merytoryczne i możliwości rozwoju
  • Przyjazna atmosfera w zespole
  • Pikniki rodzinne, imprezy dla dzieci
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Karty na święta i inne świadczenia socjalne
  • Programy dla pracowników m. in. Jedz i ruszaj się z Vetoquinol, Złote Myśli, Trenerzy Wewnętrzni

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny w formie elektronicznej
prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy