Logo Pracuj.pl

Elektromechanik

Leadec Sp. z o. o.O firmie

  • Jawor
    Jawor, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa elektronarzędzi,
  • Serwisowanie maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji pod względem mechanicznym,
  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującym harmonogramem,
  • Działania prewencyjne i analizy mające na celu zapobieganie awariom.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych,
  • Wiedzę z zakresu mechaniki/elektryki,
  • Praktyczna wiedza z zakresu problematyki związanej z serwisowaniem maszyn produkcyjnych.

Mile widziane

  • Uprawnienia Sep do 1 kV.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Prace w partnerskiej atmosferze,
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami/technologiami,
  • Rozwój zawodowy oraz możliwość awansu w ramach nowego projektu,
  • Pakiet premiowy,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Leadec Sp. z o. o.

Leadec Sp. z o. o. w Polsce, jest przedsiębiorstwem należącym do niemieckiej grupy Leadec. Z ponad 200 oddziałami na całym świecie i prawie 18 000 pracownikami, Leadec jest jednym z wiodących dostawców usług technicznych dla przemysłu.

Elektromechanik, Jawor