Faurecia

Elektromechanik

FaureciaO firmie

  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 16 maj 2021
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i wykonywanie przeglądów konserwacji, napraw maszyn, urządzeń i infrastruktury zgodnie z harmonogramem

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac

  • Podłączanie i uruchamianie maszyn i urządzeń

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek i awarii

  • Współpracę z liderami poszczególnych działów, dostawcami zewnętrznymi

  • Kontakt z producentami maszyn i dostawcami zewnętrznymi

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej

  • Udział w projektach optymalizacji procesu produkcji

  • Raportowanie bezpośrednio do Kierownika

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku mechanika lub pokrewnym

  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu budowy i działania maszyn i urządzeń

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale UR min. 3 lata

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym, w harmonogramie brygadowym

  • Umiejętność wykonywania pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu

  • Dobra znajomość komputera, pakietu Office, mile widziana znajomość: Siemens S7, Tia Portal,

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • System premiowy

  • Stołówka pracownicza

  • Świadczenia świąteczne

  • Nagrody jubileuszowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Faurecia

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!

Przewiń do profilu firmy