Oferta pracy

Elektromechanik

FF MARKA WŁASNA SP Z O OO firmie

FF MARKA WŁASNA SP Z O O

Grzybowa 5

Kalisz

FF Marka Własna sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku lodów i deserów mrożonych. Spółka posiada dwa zakłady produkcyjne: w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji marek własnych na zamówienie sieci handlowych. Wieloletnia działalność oraz współpraca z głównymi graczami na rynku lodów sprawia, że spółka doskonale orientuje się w najnowszych technologiach, surowcach oraz w aktualnych trendach.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: KaliszNumer ref.: Nr ref. 12/E/K

Zadania:

  • Bieżąca kontrola instalacji elektrycznej oraz bezzwłoczne usuwanie dostrzeżonych i zgłaszanych nieprawidłowości, awarii itp. dotyczących instalacji elektrycznej i sterowania
  • Wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem ciągłości produkcji oraz z utrzymaniem prawidłowego stanu technicznego urządzeń instalacji oraz budynków
  • Realizacja zaplanowanych remontów i przeglądów okresowych,
  • Codzienna kontrola urządzeń i instalacji elektrycznych i energetycznych, układów pomiarowych energii, gazu, wody i spis stanu liczników

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza techniczna z zakresu automatyki, elektryki, energetyki
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryka, elektromechanika lub pokrewne)
  • Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Terminowe wynagrodzenie + premie uznaniowe
  • Program poleceń - dodatkowa premia do 800zł za polecenie pracownika do pracy
  • Pakiet Benefit: karta Multisport, możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenie na życie, dostęp do platformy e-learningowej z jęz.angielskiego
Kandydatów prosimy o przesłanie CV z podaniem w tytule numeru referencyjnego.
Wyrażenie poniższej zgody jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi  (KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji. W przypadku, gdy stanowisko pracy, na które aplikuję wiąże się z korzystaniem z odzieży i obuwia roboczego, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich rozmiarów ubrań i obuwia w celu zakupu przez przyszłego pracodawcę odpowiedniej odzieży i obuwia roboczego.

Wyrażenie poniższej zgody umożliwia udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy