Logo Pracuj.pl

Elektromechanik

CMC Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

CMC Poland Sp. z o.o.

Surowcowa 30

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka i naprawa urządzeń (pojazdy mechaniczne- głównie samochody ciężarowe, żurawie, dźwigniki i inne urządzenia mechaniczne do przeładunku złomu- z naciskiem na instalacje elektroniczne i automatykę przemysłową, a także instalacje elektryczne i hydrauliczne)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane Technik elektryk)
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata związane z naprawami pojazdów mechanicznych- samochody ciężarowe, przyczepy, maszyny do przeładunku złomu- żurawie, dźwigniki, paczkarki
  • Doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie elementów i podzespołów elektrycznych, i elektronicznych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunków technicznych układów elektrycznych, hydraulicznych, i mechanicznych
  • Wiedza z zakresu diagnozowania sterowników PLC (konfiguracja programu)
  • Uprawnienia SEP (GP1 elektryczne, mile widziane powyżej 1 kV)
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych (kilka razy w roku delegacje do innych Zakładów Złomowych CMC Poland Sp. z o.o. w kraju)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport oraz korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, bilety do kina, karty przedpłacone dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)
  • Praca od zaraz
  • System pracy jednozmianowy 6.00-14.00

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka szkolna

Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 8 krajach w USA, Europie, Australii i Azji.

CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Elektromechanik, Surowcowa 30, Katowice