Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik - Konserwator UTB

LIFT PROFIL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 00010 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Zaciszna 12

Zawodzie - Dąbie

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Cykliczne działania serwisowe i konserwacja urządzeń UTB

  • Współpraca z pracownikami działu handlowego w zakresie transportu i serwisu urządzeń

  • Udział w montażach i badaniach z udziałem UDT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie przynajmniej średnie o profilu technicznym

  • Prawo jazdy kat. „B”

  • Uprawniania „SEP”

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematy elektrycznych

To oferujemy

  • Pracę w grupie osób zaangażowanych i nastawionych na osiąganie ambitnych celów osobistych i firmowych, co zapewnia przyjemną atmosferę całej firmy.

  • Zapewniamy wsparcie i pomoc na każdym etapie Twojego rozwoju ponieważ wiemy, że jest to kluczowe w podejmowaniu dobrych decyzji.

  • Oferujemy umowę o pracę na pełny etat, cześć etatu lub inne dostępne formy zatrudnienia jak umowa zlecenie czy umowa współpracy. Ty podejmujesz decydujesz, która z dostępnych form współpracy jest dla Ciebie najlepsza.

  • W zależności od Twoich umiejętności i stopnia zaangażowania masz wpływ na swoje dochody i możliwość rozwoju w innych dostępnych w firmie kierunkach.

O nas

Czym zajmuje się firma LIFT PROFIL ?

Projektowanie - Montaż - Serwis wind osobowych i towarowych

Co jest fajnego w tej pracy?

To że każdy z nas przychodzi tu codziennie rano, aby robić coś co lubi a poprzez swoją pracę i zaangażowanie ułatwia życie innym a przy okazji może całkiem nieźle zarobić.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 a weekendy i święta mamy wolne. Jak lubisz podróżować to organizujemy wyjazdy służbowe na terenie Polski i za granice. Mamy do dyspozycji pięć samochodów firmowych oraz pokrywamy koszty związane z pobytem w delegacjach. Jeśli jesteś otwarty na budowanie nowych kontaktów to możesz mieć znajomych we wszystkich większych miastach w Polsce oraz poznać ciekawych ludzi za granicą. Nasza firma współpracuje z firmami w Czechach, Włoszech, Szwecji, Niemczech, Austrii, Francji, Wielkiej Brytanii z kąt sprowadzamy urządzenia lub komponenty oraz korzystamy z doświadczeń naszych partnerów biznesowych w rozwiązywaniu trudnych zagadnień technicznych lub przy budowie skomplikowanych projektów. Jeśli Twoje umiejętności i zaangażowanie wzmocni nasz zespół to ustalimy dobre warunki finansowe byś komfortowo mógł się zaangażować w budowanie solidnej firmy LIFT PROFIL.