Elektromechanik

Decora S.A.

  • Kostrzyn nad Odrą

    Kostrzyn nad Odrą, lubuskie
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ruchu na linii produkcyjnej,

  • usuwanie zgłoszonych i zauważonych usterek maszyn i urządzeń produkcyjno – technicznych oraz wdrażanie działań zapobiegawczych,

  • wykonywanie okresowych przeglądów diagnostycznych istniejącego parku maszynowego,

  • dokonywanie regeneracji części i podzespołów zamiennych maszyn i urządzeń,

  • poszukiwanie z działem centralnym optymalnych dostawców części, materiałów i usług z zakresu urzynania ruchu,

  • prawidłowe użytkowanie oraz wykazywanie należytej dbałości o powierzone narzędzia.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe (mechanik, elektromechanik, elektryk),

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromechanika min. 3 lata,

  • umiejętność montowania, uruchamiania, konserwacji mechanicznych układów maszyn i urządzeń,

  • doświadczenie w przebudowie , automatyzacji i modernizacji maszyn,

  • systematyczność i konsekwencja w działaniu,

  • znajomość instalacji pneumatycznych i hydraulicznych,

  • znajomość schematów elektrycznych,

  • posiadanie uprawnień SEP EG-1,

  • dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem dodatkowych benefitów (Opieka Medyczna, pakiet sportowy MultiSport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe),

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oraz projektach dopasowanych do ścieżki kariery.

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje