Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

M4 Performance Marcin Martynowski

  • Szczecińska 57C, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ważna 9 godzin
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Szczecińska 57C

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa hamowni podwoziowej

  • Drobna mechanika (wymiana turbin, wymiana komponentów silnika, montaż układów wydechowych)

  • Diagnostyka komputerowa

  • Praca z programatorami oraz diagnoskopami

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność w powierzonych zadaniach

  • Doświadczenie w mechanice/elektromechanice

  • Wiedza o elektryce i elektronice silnikowej

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w młodym zespole

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B

  • Pracę przy ciekawych projektach (mocne auta uliczne, wyścigowe i driftu)

  • Pełne przygotowanie merytoryczne do pracy

  • Możliwość rozwoju w oczekiwanych zagadnieniach

O nas

Jesteśmy firmą, która od początku swojego istnienia związana jest z elektroniką, motoryzacją oraz motorsportem. Zajmujemy się chip tuningiem, diagnostyką komputerowa, tunigiem mechanicznym, produkcją elektroniki oraz rozwojem oprogramowania.