Oferta pracy

Kto jest Administratorem moich danych?

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”) administratorem Twoich danych osobowych jest ASO Mercedes-Benz Jan Kosmowski ul. Ofiar Dąbia 2 31-566 Kraków NIP 676-000-46-33 („Administrator”).

Z kim mogę się skontaktować w przypadku pytań dotyczących przetwarzania moich danych?

Aby odpowiedzieć na pytania dotyczące przetwarzania danych Administrator przygotował punkt kontaktu z którym można skontaktować wysyłając wiadomość na adres e – mail [email protected]

Jaki jest cel przetwarzania moich danych?

Dane mogą być przetwarzanie w celu:

  • prowadzenia rekrutacji na aplikowane przez Ciebie stanowisko,
  • za Twoją zgodą możemy również przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingu bezpośredniego, np. drogą mailową, poprzez wiadomości tekstowe lub połączenia telefoniczne;
  • aby udostępniać dane odbiorcom
  • jeżeli jest to konieczne, aby zapewnić zgodność z przepisami prawnymi; oraz
możemy również przetwarzać Twoje dane:
  • aby wspierać bezpieczeństwo i ochronę ludzi, obiektów, systemów i aktywów;
  • aby monitorować przestrzeganie wewnętrznych polityk i procedur;
  • aby zarządzać systemami komunikacyjnymi i innymi systemami używanymi przez Administratora, Daimler AG i jej podmioty stowarzyszone (art. 6 ust. 1 lit. a RODO)
  • aby rozpatrywać incydenty i skargi;

Jaki jest zakres moich danych przetwarzanych przez Administratora?

Do realizacji podanych powyżej celów będziemy przetwarzać podane przez Ciebie:

  • dane osobowe jak np.: imię, nazwisko, wizerunek, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg pracy zawodowej;
  • jeżeli zalogujesz się na Stronie za pośrednictwem konta mediów społecznościowych: dane Twojego profilu
  • jeżeli skontaktujesz się z Nami, w niektórych przypadkach możemy zachować zapis takiej korespondencji;
  • możemy również zbierać informacje na temat Twojego korzystania z naszej strony, w tym między innymi informacje dotyczące adresu IP, typu przeglądarki, ruchu
  • w serwisie w Twoim państwie, wykorzystywanych przez Ciebie zasobów oraz dane dotyczące lokalizacji.
  • w niektórych przypadkach możemy zbierać również szczególne kategorie danych osobowych, w zakresie dozwolonym przez prawo;

Komu przekazywane są moje dane?

W związku z przetwarzaniem danych w podanych celach dane osobowe mogą być przekazywane lub powierzane następującym podmiotom:

  • świadczącym usługi outsourcignowe lub inne usługi dla Administratora,
  • dostarczającym usługi księgowe dla Administratora,
  • świadczącym usługi IT oraz utrzymujące infrastrukturę IT Administratora
  • świadczącym usługi marketingowe i /lub eventowe dla Administratora
  • podmiotom powiązanym z Administratorem w kraju i za granicą,
  • spółkom grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.,
  • organom publicznym, na podstawie wymogów ustawowych.

Jak długo moje dane będą przechowywane?

Dane będą przechowywane przez okres realizacji celu nie dłużej niż przez okres 60 dni od dnia zakończenia rekrutacji na aplikowane przez Ciebie stanowisko,

Dla niektórych roszczeń czas ten może ulec wydłużeniu, jeżeli z przepisów prawa wynikać będzie dłuższy okres przedawnienia.

Okres przechowywania danych przetwarzanych na potrzeby rachunkowości oraz ze względów podatkowych będzie zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

Po upływie tych okresów dane będą usuwane lub zanonimizowane.

Jakie mam prawa?

Jako Administrator Twoich danych zapewniamy Ci:

  • prawo dostępu do Twoich danych (art. 15 RODO);
  • prawo żądania sprostowania Twoich danych (art. 16 RODO)
  • prawo żądania usunięcia Twoich danych (art. 17 RODO),
  • prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych (art. 18 RODO)
  • możliwość przeniesienia Twoich danych (art. 20 RODO)
  • prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych (art. 21 RODO i art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).
  • prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Skorzystanie z powyższych uprawnień jest możliwe poprzez wysłanie wiadomości pocztą elektroniczną na adres e – mail [email protected]

Informujemy również, iż przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego do spraw ochrony danych osobowych.

Elektromechanik

Mercedes-Benz Jan KosmowskiO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 15 lis 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Mercedes-Benz Jan Kosmowski

Kraków

Nasza firma należy do najdłużej działających na rynku motoryzacyjnym w Krakowie. Od ponad 40 lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie, w połączeniu z bogatym doświadczeniem i codzienną pracą nad naszą firmą staramy się osiągnąć doskonałość w naszej branży. Aktualnie poszukujemy, zmotywowanych na rozwój i osiąganie ponadprzeciętnych wyników kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolska / Kraków

Jeśli posiadasz doświadczenie w zakresie techniki napraw pojazdów osobowych, jesteś osobą silnie zaangażowaną w wykonywaną pracę, pasjonuje cię motoryzacja i chcesz się rozwijać to stanowisko jest właśnie dla Ciebie. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wypełnij ankietę poniżej i złóż aplikację.

Opis Stanowiska:

  • diagnozowanie i naprawa wykrytych usterek,
  • prowadzenie dokumentacji zlecenia naprawy zgodnie z procesem serwisowym marki Mercedes-Benz,
  • wykonywanie zleconych napraw,
  • kontrola jakości wykonanych prac.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe mechanik/mechatronik,
  • doświadczenie w zakresie techniki napraw pojazdów osobowych,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • silnie zorientowany na zadowolenie Klienta i wysoką jakość napraw,
  • umiejętność korzystania z dostępnych urządzeń diagnostycznych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • system szkoleń z zakresu technologii obsługi i napraw pojazdów ciężarowych.

Sposób aplikacji

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wypełnij naszą ankietę i wyślij swoje CV na adres mailowy. Pamiętaj o dołączeniu klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Ankieta

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Oferujemy:

Ankieta

Ogłoszenie archiwalne