Oferta pracy

Elektromechanik

FINAL S.A.

  • Kuchary (pow. pleszewski)

    Kuchary (pow. pleszewski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22, 22:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie sprawności maszyn, linii technologicznych i innych urządzeń produkcyjnych

  • Nadzorowanie infrastruktury maszyn i urządzeń

  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń wynikających z harmonogramu przeglądów

  • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń zgodnie ze zleceniami

Nasze wymagania

  • Uprawnienia SEP E1

  • Sumienność i dokładność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Dodatkową premię uzależnioną od wyników pracy

  • Nagrody z Programu Poleceń

  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Szansę uczenia się, wymiany wiedzy i doświadczeń wśród najlepszych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w przyjaznym otoczeniu

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport współfinansowaną przez pracodawcę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji
1

Ocena nadesłanych dokumentów aplikacyjnych

2

Wywiad telefoniczny

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Decyzja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

FINAL S.A.

FINAL S.A. jest nowoczesną i dynamiczną firmą zajmującą się produkcją profili aluminiowych i ich anodowaniem, lakierowaniem i prefabrykowaniem. FINAL S.A. należy do Grupy Kapitałowej Yawal, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Zatrudniamy łącznie ponad 600 pracowników.

Przewiń do profilu firmy