Logo Pracuj.pl

Elektromechanik

SERIOPLAST POLAND sp. z o.o.O firmie

5 000–5 500
brutto / mies.
  • Kutno, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

SERIOPLAST POLAND sp. z o.o.

Żołnierska 4

Kutno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji w zakładzie z poszanowaniem przepisów bhp i ppoż. i instrukcji zakładowych
  • Tworzenie dokumentacji z wykonanych prac
  • Wspomaganie działu produkcji przy tworzeniu receptur dla poszczególnych maszyn produkcyjnych
  • Specyfikowanie części zamiennych koniecznych do zakupienia
  • Nadzór nad wykonywaniem prac przez osoby z firm zewnętrznych
  • Systematyczne spisywanie stanów liczników dla poszczególnych mediów w zakładzie

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Uprawnienia SEP
  • Doświadczenia min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • Znajomości obsługi komputera
  • Sumienność, rzetelność
  • Zaangażowanie w pracę
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Serioplast Poland Sp. z o.o. działa od 2011 roku.

Jesteśmy firmą skoncentrowaną na produkcji opakowań z tworzyw sztucznych dla głównych marek dóbr szybkozbywalnych z branży pielęgnacji domu, higieny osobistej, żywności i napojów oraz rynków farmacji.

Elektromechanik, Żołnierska 4, Kutno