Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

Partner Serwis Sp. z o.o.

  • Kwidzyn

    Kwidzyn, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca ocena stanu technicznego naprawianych i remontowanych urządzeń,

  • naprawa silników elektrycznych,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • praktyczna znajomość budowy silników elektrycznych,

  • doświadczenie w pracach z urządzeniami elektromechanicznymi,

  • mile widziana umiejętność przezwajania silników elektrycznych,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym oraz gotowość do pracy w nadgodzinach,

  • dyspozycyjność do wyjazdów w kilkudniowe delegacje,

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę- pełen etat, w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne,

  • dostęp do wiedzy i doświadczenia oraz możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Firma Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Oferowane usługi wykonujemy zarówno w warsztatach Partner Serwis, jak i bezpośrednio u Klientów. Działamy na rynku od 2002 roku. Obecnie firmę tworzy 6 oddziałów świadczących serwis przemysłowy i dystrybucję nowych komponentów napędowych. Zatrudniamy łącznie około 500 osób.

Przewiń do profilu firmy