Ta oferta pracy jest nieaktualna od 562 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Legnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-02-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SANHA Polska Sp. z o.o. rozrasta się - chciałbyś rosnąć z nami?

    Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż od początku swojej działalności stale obserwujemy dynamiczny wzrost potencjału firmy, dochodów, a także satysfakcji klientów. Dzięki naszym produktom, doskonałym referencjom i zmotywowanej załodze, codziennie poszerzamy swoje horyzonty: jeszcze większe zorientowanie na klienta, większa efektywność produkcji, więcej odpowiedzialności.
    Jeśli podzielasz nasze poglądy i chcesz zwiększyć swoje umiejętności i potencjał- zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko:

    UMOWA O PRACĘ
    Miejsce pracy: SANHA Polska Sp. z o.o., Legnica, ul. Poznańska 49

    Obowiązki na stanowisku:

    • usuwanie bieżących awarii i usterek,
    • kontrola prawidłowości funkcjonowania maszyn i urządzeń,
    • realizacja planowanych działań prewencyjnych,
    • inicjowanie uprawnień mających na celu poprawę funkcjonowania parku maszynowego,
    • prowadzenie ewidencji wykonywanych zadań.

    Wymagania wobec kandydatów:

    • wykształcenie kierunkowe (elektryka, elektromechanika, mechatronika),
    • min. 3- letnie doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej,
    • praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych,
    • wiedza z zakresu mechaniki przemysłowej, hydrauliki i pneumatyki,
    • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i czytania schematów elektrycznych,
    • umiejętność diagnostyki układów sterowania- Siemens i Fanuc- dodatkowy atut,
    • umiejętność myślenia analitycznego i rozwiązywania problemów technicznych,
    • gotowość do pracy w  systemie trzyzmianowym,
    • odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań.

    Oferta firmy:

    • karta prywatnej opieki medycznej,
    • możliwość rozwoju zawodowego w ramach stanowiska,
    • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Sposób aplikowania: Kandydatów prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji na adres e-mail: [email protected] lub bezpośrednio do działu HRM SANHA Polska Sp. z o.o.  ul. Poznańska 49, 59-220 Legnica.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    Jeśli wyrażają Państwo zgodę na umieszczenie CV w bazie kandydatów oraz przetwarzanie go w ramach innych, oprócz obecnego, procesów rekrutacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji jak i innych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”