Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Legnica, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Legnica

    Obowiązki:

    • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń,
    • wykonywanie bieżącej konserwacji parku maszynowego,
    • wykonywanie bieżących napraw,
    • analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania,   ciągłości pracy
    • modernizacja maszyn i urządzeń,
    • nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub zawodowe, techniczne  ELEKTROMECHANIK lub ELEKTRYK
    • przynajmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • uprawnienia SEP min do 1 kV
    • doświadczenie w prowadzeniu napraw, konserwacji i remontów maszyn, urządzeń i instalacji
    • posiadanie wiedzy i praktycznej umiejętności pracy z dokumentacja techniczna               (układy automatyki i sterowania )
    • znajomość środowiska Siemens S5, S7, Lenze, AEG w zakresie pozwalającym na skuteczne  diagnozowanie i usuwanie awarii
    • obsługa komputera w środowisku Windows
    • zdolność do pracy na wysokości

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie zasadnicze plus premia
    • cykliczny wzrost wynagrodzenia
    • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę,
    • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę,
    • karta uprawniającą  do korzystania  z aktywnego wypoczynku,
    • dopłaty do wypoczynku
    • uczestnictwo w szkoleniach rozwijających umiejętności i wiedzę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.