Elektromechanik

GATES POLSKA Sp. z o.o. O firmie

GATES POLSKA Sp. z o.o.

Jaworzyńska 301

Legnica

Gates Corporation to:

  • Ponad 100 lat doświadczenia na rynku,
  • Największy na świecie producent pasów do przenoszenia mocy dla przemysłu i motoryzacji,
  • Światowy lider w hydraulice i przesyłaniu płynów dla przemysłu i motoryzacji,
  • Ponad 100 lokalizacji w 30 krajach świata i ponad 14000 zatrudnionych pracowników.

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy do naszego zespołu w Legnicy osoby na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Opis stanowiska:

  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych/mechanicznych maszyn,
  • Dokonywanie pomiarów, przeglądów, napraw i konserwacji maszyn/ urządzeń,
  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu ich eliminacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie elektryczne/ elektroniczne/ mechaniczne,
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Dyspozycyjność.

W Gates Polska oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego,
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • Świadczenie pieniężne z okazji urodzenia dziecka oraz ślubu,
  • Paczki mikołajkowe,
  • Nagrody jubileuszowe,
  • Dofinansowanie do posiłków kantynie,
  • Spotkania integracyjne.
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Gates Corporation danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach, w tym w formularzu aplikacyjnym.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gates Corporation. Możesz się z nami skontaktować we wszelkich sprawach związanych z ochroną Twoich danych osobowych pod adresem: ul. Jaworzyńska 301 59-220 Legnica.
Przetwarzamy dane w celu przeprowadzenia rekrutacji: (1) na stanowisko, którego dotyczy Twoje zgłoszenie lub (2) na inne, podobne stanowiska w Gates Corporation, jeżeli wyraziłeś na to odrębną zgodę.

Możemy przetwarzać Twoje dane także w celu dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli wystąpią nieprozumienia między nami dotyczące procesu rekrutacji. Masz m.in. prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia do innego administratora.

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy