Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Legnica, Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Legnica, Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki)
    Nr ref.: 04/2018

    ZAKŁAD PRODUKCYJNY W LEGNICKIEJ STREFIE EKONOMICZNEJ

    Należymy do Grupy VOSS Automotive zatrudniającej ponad 4000 osób na całym świecie, działającej w sektorze motoryzacyjnym na międzynarodową skalę. Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań według indywidualnych potrzeb klienta, wstępnym montażem gotowych systemów w zakresie układów hamulcowych, układów zawieszeń pneumatycznych oraz układów paliwowych, jak i bezpośredniej dostawie komponentów na linie produkcyjne klienta.

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    OPIS STANOWISKA:

    • Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej,
    • Planowanie i nadzór nad przeglądami maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem,
    • Zamawianie części zamiennych,
    • Szkolenie operatorów maszyn w zakresie obsługi, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń.

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie),
    • Kilkuletnie doświadczenie w  pracy na podobnym stanowisku,
    • Znajomość budowy maszyn, schematów elektrycznych i podstawowych zasad działania układów pneumatycznych i hydraulicznych,
    • Uprawnienia elektryczne SEP eksploatacyjne i/lub dozorowe, min. 1kV,
    • Obsługa pakietu Office,
    • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana,
    • Mile widziane uprawnienia do kierowania platformami samojezdnymi i wózkami widłowymi.

    OFERUJEMY:

    atrakcyjne wynagrodzenie
    umowę o pracę bezpośrednio
    z firmą
    stabilne zatrudnienie
    szeroki system premiowy
    dofinansowanie
    do wypoczynku wakacyjnego
    dofinansowanie obiadów
    pracowniczy program emerytalny
    prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
    pożyczkę na cele mieszkaniowe
    do zajęć sportowych
    profilowane szkolenia
    rozwój
    zawodowy
    dobrą
    atmosferę
    przyjazne środowisko pracy
    możliwość organizacji transportu dla grupy pracowników
    767 241 241