Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

Barry Callebaut Polska Sp. z o.o.O firmie

Barry Callebaut Polska Sp. z o.o.

Nowy Józefów 36

Łódź

Barry Callebaut Jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów kakaowych, począwszy od pozyskiwania i przetwarzania ziarna kakaowca do produkcji najwyższej jakości czekolady, w tym nadzień czekoladowych, dekoracji i wyrobów czekoladopodobnych. Firma zaspokaja potrzeby całej branży spożywczej w ponad 100 krajach. Jest także światowym liderem w dziedzinie innowacji na bazie kakao i czekolady. Nowoczesne Centrum Usług Wspólnych w Łodzi jest integralną częścią Grupy Barty Callebaut i udziela jej stałego wsparcia.

Główne obowiązki

  • Zapewnienie realizacji planu produkcji poprzez utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych z zachowaniem norm GMP oraz BHP
  • Bieżąca obsługa techniczna maszyn i urządzeń
  • W przypadku zaistnienia awarii analizowanie sytuacji i usuwanie usterki lub przekazanie awarii, których usunięcie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu lub materiałów do odpowiedzialnych jednostek
  • Raportowanie z przebiegu swojej zmiany
  • Dbanie o zapewnienie czystości urządzeń

Oczekiwania

  • Wykształcenie kierunkowe, minimum techniczne (mechanik, elektryk, elektromechanik, automatyk lub równoważne)
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych – co najmniej do 1 kV
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych akumulatorowych mile widziane
  • Znajomości j. angielskiego - mile widziana
  • Znajomość obsługi komputera
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, otwartość oraz nastawienie na współpracę w zespole
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji
  • bonus uzależniony od wyników pracy wypłacany co pół roku
  • miesięczną uznaniową premię operacyjną
  • świadczenie na święta Bożego Narodzenia
  • świadczenie urlopowe
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju
  • transport do i z pracy na trasie Fabryka – Centrum Łodzi
  • pracę w systemie podstawowym (3 zmiany) lub w systemie weekendowym (piątek, sobota, niedziela) w pełnym wymiarze czasu pracy
Opis stanowiska

W ramach fabryki czekolady w Łodzi, zajmujący powyższe stanowisko zapewnia w trakcie trwania zmiany, utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych. Jego praca obejmuje wiele różnorodnych obszarów (instalacje mechaniczne, elektryczne, pneumatyczne, grzewcze, chłodnicze, automatykę)

Ogłoszenie archiwalne