Elektromechanik

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "MAX-SYSTEM" sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • Szybkie i skuteczne usuwanie usterek i przywracanie funkcjonalności systemów
    • Udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych
    • Sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych pracach
    • Wykonywanie przeglądów okresowych
    • Przestrzeganie obowiązujących standardów i procedur

    Wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Praktyczne wiedza z zakresu budowy maszyn, umiejętności rozwiązywania problemów technicznych
    • Uprawnienie SEP do 1 kV
    • Umiejętność korzystania z podstawowych urządzeń warsztatowych,
    • Zdolność szybkiego analizowania i rozwiązywania problemów
    • Zdolność wykonania pracy na wysokim standardzie i osiągania ściśle określonych ram czasowych

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji
    • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę
    • Pracę w przyjaznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.