Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź
    Czekolada i Barry Callebaut.
    Niech inni zazdroszczą…

    Barry Callebaut jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów kakaowych, począwszy od pozyskiwania i przetwarzania ziarna kakaowca do produkcji najwyższej jakości czekolady, w tym nadzień czekoladowych, dekoracji i wyrobów czekoladopodobnych. Grupa posiada ponad 50 zakładów produkcyjnych na całym świecie, sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach oraz zatrudnia ponad 9 tysięcy osób. Barry Callebaut zaspokaja potrzeby całej branży spożywczej, skupiając się na producentach artykułów spożywczych, rzemieślnikach i profesjonalnych użytkownikach czekolady takich jak  cukiernicy, piekarze, hotele, restauracje i lokale małej gastronomii. Barry Callebaut jest także światowym liderem w dziedzinie innowacji na bazie kakao i czekolady, oferującym pełen zakres usług w dziedzinie rozwoju produktów, procesów produkcyjnych, szkoleń i marketingu.

    53 zakłady na świecie
    10,000 Pracowników na świecie
    Co 5ty kilogram czekolady na świecie pochodzi z fabryk Barry Callebaut
    Ponad 20 lat w Polsce

    Oczekiwania

    • Wykształcenie kierunkowe, minimum techniczne (mechanik, elektryk, elektromechanik, automatyk lub równoważne
    • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych, – co najmniej do 1 kV
    • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych akumulatorowych mile widziane
    • Znajomość obsługi komputera
    • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
    • Komunikatywność, otwartość oraz nastawienie na współpracę w zespole
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Opis stanowiska

    W ramach fabryki czekolady w Łodzi, zajmujący powyższe stanowisko zapewnia w trakcie trwania zmiany, utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych. Jego praca obejmuje wiele różnorodnych obszarów (instalacje mechaniczne, elektryczne, pneumatyczne, grzewcze, chłodnicze, automatykę)

    Główne obowiązki:

    • Zapewnienie realizacji planu produkcji poprzez utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych z zachowaniem norm GMP oraz BHP
    • Bieżąca obsługa techniczna maszyn i urządzeń
    • W przypadku zaistnienia awarii analizowanie sytuacji i usuwanie usterki lub przekazanie awarii, których usunięcie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu lub materiałów do odpowiedzialnych jednostek
    • Raportowanie z przebiegu swojej zmiany
    • Podwyższanie kwalifikacji poprzez regularne pogłębianie swojej wiedzy fachowej oraz udział w przewidzianych szkoleniach
    • Dbanie o zapewnienie czystości urządzeń
    umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji,
    bonus uzależniony od wyników pracy wypłacany co pół roku,
    miesięczną uznaniową premię operacyjną,
    dofinansowanie na święta Bożego Narodzenia,
    dofinansowanie urlopu,
    prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
    kartę sportową,
    ubezpieczenie na życie
    możliwość rozwoju,
    transport do i z pracy na trasie Fabryka – Centrum Łodzi,
    pracę w systemie podstawowym (3 zmiany) lub w systemie weekendowym (piątek, sobota, niedziela) w pełnym wymiarze czasu pracy.

    CV prosimy przesyłać za pomocą opcji:

    Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883 ze zmianami)”.

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.